Змішувач Haiba Marco 006 HB0860
Haiba Marco 006 HB0860 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Marco 006 HB0860
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом HAIBA MARCO 006 хром л | 1 976 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MARCO 006 (HB0860) | 1 976 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba MARCO 006 (HB0860) | 1 976 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MARCO 006 (HB0860) | 1 976 грн. |
Змішувач Для Ванни Haiba Marco 006 (Hb0860) | 1 976 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →