Змішувач Haiba Mars 009 Euro HB0834
Haiba Mars 009 Euro HB0834 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Mars 009 Euro HB0834
Усі ціни 14 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA MARS 009 матов | 2 738 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba MARS 009 (HB0261) | 2 947 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MARS 009 (HB0261) | 2 947 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA MARS 009 хром | 2 947 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →