Змішувач Haiba Mega 140 Euro HB0915
Haiba Mega 140 Euro HB0915 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Mega 140 Euro HB0915
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом HAIBA MEGA 140 хром ла | 2 045 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba MEGA 140 (HB0915) | 2 045 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MEGA 140 HB0915 | 2 045 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MEGA 140 (HB0915) | 2 045 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MEGA 140 (HB0915) | 2 045 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →