Змішувач Haiba Mega 273 HB0289
Haiba Mega 273 HB0289 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Mega 273 HB0289
Усі ціни 11 →Кран на кухню двовентильний HAIBA Mega хром латунь HB0289 | 1 109 грн. |
Змішувач для кухні Haiba MEGA 273 HB0289 | 1 109 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba MEGA 273 (HB0289) | 1 109 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba MEGA 273 (HB0289) | 1 109 грн. |
Змішувач для кухні Haiba MEGA 273 (HB0289) | 1 109 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →