Змішувач Haiba Novak 017 HB0957
Haiba Novak 017 HB0957 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Novak 017 HB0957
Усі ціни 11 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA NOVAK 017 хром латунь HB0957 | 2 059 грн. |
Змішувач для кухні Haiba NOVAK 017 HB0957 | 2 059 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba NOVAK 017 (HB0957) | 2 059 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba NOVAK 017 (HB0957) | 2 059 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Novak 017 (Hb0957) | 2 059 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →