Змішувач Haiba Onix 009 Euro HB0321
Haiba Onix 009 Euro HB0321 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Onix 009 Euro HB0321
Усі ціни 8 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA ONIX 009 хром | 2 461 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ONIX 009 (HB0321) | 2 461 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba ONIX 009 (HB0321) | 2 461 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ONIX 009 (HB0321) | 2 461 грн. |
Змішувач для ванни Haiba Onix 009 (HB0321) | 2 461 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →