Змішувач Haiba Premiere 004-15 HB0348
Haiba Premiere 004-15 HB0348 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Premiere 004-15 HB0348
Усі ціни 11 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA PREMIERE 004 хром латунь HB03 | 728 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba PREMIERE 004 (вилив 15 см) (HB0348) | 728 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba PREMIERE 004 (излив 15 см) (HB0348) | 728 грн. |
Змішувач для умивальника HAIBA латунний короткий гусак HB PREMIERE 004-15 | 763 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba PREMIERE 004 (вилив 15 см) (HB0348) | 728 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →