Змішувач Haiba Premiere 004 HB0347
Haiba Premiere 004 HB0347 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Premiere 004 HB0347
Усі ціни 16 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA PREMIERE 004 хром латунь HB0347 | 728 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba PREMIERE 004 (HB0347) | 728 грн. |
Змішувач для кухні Haiba PREMIERE 004 HB0347 | 728 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba PREMIERE 004 (HB0347) | 728 грн. |
Змішувач для кухні Haiba PREMIERE 004 (HB0347) | 728 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →