Змішувач Haiba Premiere 011 HB0353
Haiba Premiere 011 HB0353 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Premiere 011 HB0353
Усі ціни 24 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA PREMIERE 011 хром латунь HB0353 | 954 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba PREMIERE 011 (HB0353) | 954 грн. |
Змішувач для кухні Haiba PREMIERE 011 HB0352 | 1 075 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Premiere 011 (Hb0353) | 954 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний HAIBA PREMIERE 011 матовий хром латунь HB0 | 1 075 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →