Змішувач Haiba Premiere 777 HB0795
Фото 8 |
Haiba Premiere 777 HB0795 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Premiere 777 HB0795
Усі ціни 12 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA PREMIERE 777 хром латунь HB0795 | 985 грн. |
Змішувач для кухні Haiba PREMIERE 777 HB0795 | 985 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba PREMIERE 777 (HB0795) | 985 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba PREMIERE 777 (HB0795) | 985 грн. |
Змішувач для кухні Haiba PREMIERE 777 (HB0795) | 985 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →