Змішувач Haiba Sentosa 006 HB0357
Haiba Sentosa 006 HB0357 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Sentosa 006 HB0357
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом HAIBA SENTOSA 006 мато | 1 386 грн. |
Змішувач для ванни Haiba SENTOSA 006 HB0357 | 1 386 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba SENTOSA 006 матовый (HB0357) | 1 386 грн. |
Змішувач для ванни Haiba SENTOSA 006 матовий (HB0357) | 1 386 грн. |
Змішувач для ванни Haiba SENTOSA 006 матовий (HB0357) | 1 386 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →