Змішувач Haiba Smes 275 HB0378
Haiba Smes 275 HB0378 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Smes 275 HB0378
Усі ціни 22 →Змішувач для кухні двовентильний HAIBA Smes 275 хром латунь HB0379 | 1 192 грн. |
Змішувач для кухні Haiba SMES 275 HB0379 | 1 192 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba SMES 275 (HB0379) | 1 192 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba SMES 275 (HB0378) | 1 123 грн. |
Змішувач HAIBA для кухні SMES 275 HB0378 | 1 123 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →