Змішувач Haiba Zeon 006 Euro HB0410
Haiba Zeon 006 Euro HB0410 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeon 006 Euro HB0410
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом HAIBA ZEON 006 хром ла | 2 509 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba ZEON 006 (HB0410) | 2 509 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ZEON 006 (HB0410) | 2 509 грн. |
Змішувач для ванни Haiba Zeon 006 (HB0410) | 2 509 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →