Змішувач Haiba Zeon 777 HB0416
Haiba Zeon 777 HB0416 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeon 777 HB0416
Усі ціни 15 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA ZEON 777 хром латунь HB0416 | 1 283 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ZEON 777 (HB0416) | 1 283 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ZEON 777 HB0416 | 1 283 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba ZEON 777 (HB0416) | 1 283 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ZEON 777 (HB0416) | 1 283 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →