Змішувач Haiba Zeus 140 Euro HB0420
Haiba Zeus 140 Euro HB0420 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeus 140 Euro HB0420
Усі ціни 17 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом HAIBA Zeus 140 хром ла | 1 976 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ZEON 140 (HB0420) | 1 976 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba ZEON 140 (HB0420) | 1 976 грн. |
Змішувач HAIBA для ванни 140 euro HB0420 | 2 067 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba ZEON 140 (HB0419) | 1 976 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →