Змішувач Haiba Zeus 161 HB0425
Haiba Zeus 161 HB0425 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeus 161 HB0425
Усі ціни 14 →Змішувач для умивальника двовентильний HAIBA ZEUS 161 хром латунь HB0425 | 1 456 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba ZEON 161 (HB0425) | 1 456 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ZEON 161 HB0425 | 1 456 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ZEON 161 (HB0425) | 1 456 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ZEON 161 (HB0425) | 1 456 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →