Змішувач Haiba Zeus 273 HB0433
Haiba Zeus 273 HB0433 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeus 273 HB0433
Усі ціни 16 →Кран для кухні двозахватний HAIBA Zeus хром латунь HB0433 | 1 109 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ZEON 273 HB0433 | 1 109 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ZEON 273 (HB0433) | 1 109 грн. |
Змішувач HAIBA для кухні ZEUS 273 HB0433 | 1 109 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Zeon 273 (Hb0433) | 1 109 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →