Змішувач Haiba Zeus 361 HB0439
Haiba Zeus 361 HB0439 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeus 361 HB0439
Усі ціни 17 →Змішувач двовентильний настінного монтажу HAIBA Zeus хром латунь HB0439 | 977 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ZEON 361 (HB0439) | 977 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba ZEON 361 (HB0439) | 977 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ZEON 361 (HB0439) | 977 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Zeon 361 (Hb0439) | 977 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →