Електровелосипед Haibike Sduro HardSeven 5.0 2020 frame L (4540030048)
Haibike Sduro HardSeven 5.0 2020 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haibike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haibike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haibike Sduro HardSeven 5.0 2020 frame L
Усі ціни 7 →Haibike SDURO HardSeven 5.0 i500Wh 10 s.Deore 27.5 2020 (L, білий-жовтогар | 101 738 грн. |
Haibike SDURO HardSeven 5.0 i500Wh 10 s.Deore 27.5 2020 (L, білий-жовтогар | 101 738 грн. |
Велосипед 27.5" Haibike SDURO HardSeven 5.0 500Wh белый L (175-190 см) 454 | 101 738 грн. |
Електровелосипед Haibike Sduro HardSeven 5.0 i500Wh 10 s. Deore 27.5 ", ра | 101 738 грн. |
Велосипед Haibike SDURO HardSeven 5.0 i500Wh 10 s. Deore 27.5 ", біло-ранж | 101 738 грн. |
Электровелосипед Haibike SDURO HardSeven 5.0 i500Wh 10 s. Deore 27.5", рам | 101 738 грн. |
Електровелосипед Haibike SDURO HardSeven 5.0 i500Wh 10 s. Deore 27.5", рам | 114 057 грн. |