Молоток Haisser 44081
Фото 5 |
Haisser 44081 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 44081
Усі ціни 6 →Молоток слесарный Haisser 44081 200г (89464) | 159 грн. |
Haisser 44081 | 199 грн. |
Молоток слюсарний Haisser 44081 200 г | 175 грн. |
Молоток слюсарний Haisser 0,2 кг скловолокно (44081) | 215 грн. |
Молоток слюсарний 200 г. ручка з скловолокна HAISSER (арт.44081) | 193 грн. |
Молоток слюсарний Haisser 200 г 44081 (89464) | 182 грн. |
Модификації Haisser 44081
Ціни на Haisser 44081 |
---|---|---|---|---|
Haisser 44080 | від 142 грн. | 6 пропозицій | ||
Haisser 44081 | від 159 грн. | 6 пропозицій | ||
Haisser 44082 | від 186 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →