Плиткоріз Haisser 64034 (81543)
Фото 8 |
Haisser 64034 600 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 64034
Усі ціни 6 →Плиткоріз Haisser 64034 700 мм (64034) ручний | 3 155 грн. |
Плиткорез Haisser 64034 700мм (81543) | 3 633 грн. |
Ручной плиткорез Haisser 64034 (700 мм) | 4 548 грн. |
(64034) Плиткорiз монорейковий 700 мм (haisser) | 3 125 грн. |
Плиткорiз на підшипниках монорейковий HAISSER 700мм (81543) | 3 824 грн. |
Плиткоріз ручний монорейковий Haisser 700мм, (64034) 81543 | 4 143 грн. |
Модификації Haisser 64034
Ціни на Haisser 64034 |
---|---|---|---|---|
Haisser 64033 | від 2 730 грн. | 5 пропозицій | ||
Haisser 64034 | від 3 125 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →