Літня шина Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91T
Відео 19Фото 7 |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91T ТОП-5малошумна |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Купити Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91T
Усі ціни 12 →Hankook KINERGY ECO 2 K435 195/65 R15 91T (8050119075) | 5 490 грн. |
Летние шины Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91T 1001117885 | 2 652 грн. |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91T | 2 978 грн. |
Hankook KINERGY ECO2 195/65 R15 91T | 3 338 грн. |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91T 1020995 | 2 710 грн. |
0 0 2 2 |
Хтось пише дуже галаслива, смішно, шини класу А по шумності. Відкотив 70 тисяч, гума дуже сподобалася, м'яка, тиха, добре балансується, середня ціна, рекомендую М'якість, не шумна, зносостійка Немає Александр Кадук: користуюся Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R14 86H більше року |
Поставивши після білшини..авто ваз 21130... використання в режимі 50/50, місто-траса. Проїхав поки 500км... відчуття просто космос!! М'яка як диван... авто було як на ступах, зараз перед(ставивши дві шини на пробу на перед) як нормальна іномарка.... ))))... я дуже задоволений.... тепер ще й ставитиму назад.... на задніх стоїть росава... що росава, що білшина - дерьмо повне...балансували- півдиска ханкуку по 5гр на кожне колесо і все тип топ.... ось вам і євроякість.... доречі гума з Угорщини..... М'яка, балансування, тихенька, що на сухому, що на мокрому покритті. Ні поки. користуюся Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R13 82H менше місяця |
У лінійці шин Eco від південнокорейського бренду Hankook якісним та недорогим варіантом літньої автогуми є модель K435. І ось чим вона гарна.
Асиметричний рисунок протектора
У моделі застосовується популярна схема асиметричного промальовування протектора. Випустили її на заміну популярній покришці Hankook Kinergy Eco K425. Відмінною рисою нового покоління шини стали додаткові прорізи в одному з центральних ребер жорсткості, що розміщується ближче до внутрішньої частини протекторного малюнка. Як результат, модель демонструє відмінну стійкість на мокрому дорожньому полотні, а зношування її протектора стає більш рівномірним.
Енергоефективність
У гумовій суміші протектора автошини міститься підвищена частка високодисперсної силіки, завдяки чому обумовлюється висока стабільність зчіпних властивостей та зменшується опір коченню. Модель даремно належить до розряду енергоефективних літніх шин — Hankook Kinergy Eco 2 K435 присвоєно високий ранг паливної економічності B.
Аквадренажна система
Триступінчаста структура латеральних канавок у конструкції протектора шини дозволяє ефективно протистояти акваплануванню. На підвищення стійкості автогуми на мокрому дорожньому полотні націлена технологія Aqua Edge. У бюджетному сегменті літніх шин Hankook Kinergy Eco 2 K435 займає дуже сильні позиції, а суттєвих мінусів у моделі просто немає.
Модификації Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91T
Ціни на Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91H | від 2 383 грн. | 22 пропозиції | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 91T | від 2 563 грн. | 12 пропозицій | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 95T | від 2 571 грн. | 31 пропозиція |