Вантажна шина Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 11 →Hankook AH31 (рульова вісь) 385/65 R22.5 164K | 21 303 грн. |
Hankook SmartFlex AH31 (рулевая) (385/65R22.5 164K) | 18 847 грн. |
Hankook AH31 385/65 R22.5 164K | 20 100 грн. |
HANKOOK HANKOOK Smart Flex AH31 (рульова) 385/65R22.5 164K | 19 187 грн. |
HANKOOK Smart Flex AH31 (рульова) 385/65R22.5 164K | 18 921 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 164K
Ціни на Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 160K | від 18 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 160L | від 19 205 грн. | 2 пропозиції | ||
Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 164K | від 18 743 грн. | 11 пропозицій |