Вантажна шина Hankook Smart Flex AH35 215/75 R17.5 128M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex AH35 215/75 R17.5 128M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex AH35 215/75 R17.5 128M
Усі ціни 16 →Hankook AH35 (рульова вісь) 215/75 R17.5 128/126M | 9 076 грн. |
Hankook AH35 (рулевая) (215/75R17.5 128M) | 8 365 грн. |
Hankook AH35 Smart Flex (рулевая) 215/75 R17.5 128/126M 14PR "3PMSF" | 8 394 грн. |
Hankook AH35 215/75 R17.5 128/126M | 8 210 грн. |
Hankook AH35 Smart Flex (Рулевая) (215/75R17.5 128/126M) | 7 966 грн. |
ще 11 пропозицій