Вантажна шина Hankook Smart Flex DH35 245/70 R19.5 136M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex DH35 245/70 R19.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex DH35 245/70 R19.5 136M
Усі ціни 20 →Hankook DH35 (ведуча вісь) 245/70 R19.5 136/134M | 10 590 грн. |
Hankook DH35 Smartflex (ведущая) 245/70 R19.5 136/134M | 9 362 грн. |
Hankook DH35 (ведущая) (245/70R19.5 136M) | 9 332 грн. |
Hankook DH35 Smart Flex (приводная) 245/70 R19.5 136/134M 14PR "M+S" | 9 274 грн. |
Hankook DH35 245/70 R19.5 136/134M | 9 213 грн. |
ще 15 пропозицій