Вантажна шина Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 26 →Hankook TH31 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 19 924 грн. |
Hankook SmartFlex TH31 (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 17 398 грн. |
Hankook TH31 Smart Flex (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR "M+S" | 17 163 грн. |
Hankook TH31 385/65 R22.5 164K | 17 000 грн. |
Hankook TH31 Smart Flex (Прицепная) (385/65R22.5 164K) | 18 564 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K
Ціни на Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 160K | від 16 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Hankook Smart Flex TH31 385/65 R22.5 164K | від 16 801 грн. | 28 пропозицій |