Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H
Відео 12Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H
Усі ціни 11 →Hankook VENTUS PRIME 3 K125 195/65 R15 91H (8092960057) | 5 250 грн. |
Hankook Ventus Prime 3 K125 195/65 R15 91H | 2 916 грн. |
Летние шины Hankook Ventus Prime 3 K125 195/65 R15 91H 1000860648 | 2 714 грн. |
Hankook Ventus Prime 3 K125 195/65 R15 91H | 3 054 грн. |
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H | 2 938 грн. |
ще 6 пропозицій
1 3 2 6 |
Тиха, м'яка. Дорогу тримає чудово. Витрата бензину чудово. Не гірше за попередній Мішлен сейвера. Nissan tiida 195 65 R15. Гума 2017 Румунія Поки що не знайшов. користуюся Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Купив у 16 році проїхав на ній приблизно 30тис.км знос протектора 50 відсотків на задніх колесах трохи менше знос десь 30 відсотків. Дорогу тримає добре, у мокру погоду на всі сто відпрацьовує. Машина пежо-парнер для неї вистачає. Дуже подобається як гума ковтає ями стики на дорозі. Я задоволений . Рекомендую М'яка не галаслива, ціна якість Мене все влаштовує користуюся Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H місяць і більше |
Відмінна шина, 18 року придбав і цього року напевно ще відкатаю і куплю нові, 4 сезон відмінний політ, накатал 50 т точно Витривала, керована у спеку та дощ. Немає користуюся Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88V більше року |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
anonim
2 травня 2019, 14:13
Шина (усиленная боковина) #
Здравствуйте! Подскажите, на шине Hankook Ventus Prime3 K125 185/55 R15 86V усиленная боковина или нет, если да, то насколько она жестче обычной,спасибо
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91H | від 2 622 грн. | 11 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 195/65 R15 91V | від 2 205 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →