Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V
Усі ціни 41 →Hankook Ventus Prime 4 K135 205/55 R16 94V XL | 2 857 грн. |
Hankook VENTUS PRIME4 K135 205/55 R16 94V XL (8014127505) | 6 320 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 205/55 R16 94V XL FR | 2 826 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 205/55 R16 94V | 3 143 грн. |
Шина Hankook Ventus Prime 4 K135 205/55 R16 94V XL FR | 2 746 грн. |
ще 20 пропозицій
користуюсь шинами Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V вже протягом кількох місяців і в цілому залишився задоволений їхньою роботою. Це хороші шини для повсякденного використання, які забезпечують хороші характеристики на сухому та мокрому покритті. Керованість: шини Hankook Ventus Prime4 мають хорошу керованість і точно передають команди водія.
Стійкість на мокрому покритті: мають хорошу стійкість на мокрому покритті і не схильні до аквапланування. Комфорт: забезпечують комфортну їзду та не створюють лишнього шуму. є трохи дорогими. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H | від 2 982 грн. | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V | від 2 462 грн. | 39 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W | від 2 688 грн. | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V | від 2 712 грн. | 41 пропозиція | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W | від 3 380 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →