Літня шина Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R18 100V
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R18 100V 235/55 R18 100 V 235/55 R18 100 V Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R18 100V
Усі ціни 33 →Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R18 100V FR | 3 255 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R18 100V FR | 3 180 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R18 100V | 4 120 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo 2 SUV K117A 235/55 R18 100V | 4 737 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo 2 SUV K117a (235/55R18 100V) | 4 234 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R18 100V
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R18 100V | від 3 180 грн. | 33 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R18 100V Seal | від 6 096 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →