Літня шина Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 245/45 R19 98W
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 245/45 R19 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 245/45 R19 98W
Усі ціни 31 →Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 245/45 ZR19 98W FR | 7 003 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 245/45 R19 98W | 6 670 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 245/45 ZR19 98W FR | 7 071 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo 2 SUV K117A 245/45 R19 98W | 8 216 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo 2 SUV K117a (245/45R19 98W) | 6 761 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 245/45 R19 98W
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 245/45 R19 98W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 245/45 R19 98W | від 6 670 грн. | 31 пропозиція | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 245/45 R19 98Y | від 8 439 грн. | 1 пропозиція | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 245/45 R19 98Y Run Flat | від 7 962 грн. | 1 пропозиція | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 245/45 R19 102Y | від 6 190 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →