Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/50 R17 98Y BMW/Mini
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/50 R17 98Y BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/50 R17 98Y BMW/Mini
Усі ціни 14 →Шина Hankook Ventus S1 evo3 K127 225/50 R17 98Y XL * | 4 289 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/50 R17 98Y XL FR * | 4 356 грн. |
Hankook VENTUS S1 EVO3 K127 225/50 R17 98Y XL* (8078321355) | 9 450 грн. |
Летние шины Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/50 ZR17 98Y XL * 1001322481 | 4 374 грн. |
Шини Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/50 ZR17 98Y XL * | 4 260 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/50 R17 98Y BMW/Mini
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/50 R17 98Y BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/50 R17 98Y | від 4 173 грн. | 44 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/50 R17 98Y BMW/Mini | від 4 260 грн. | 14 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/50 R17 98Y Run Flat | від 4 530 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →