Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/45 R19 111Y
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/45 R19 111Y 285/45 R19 111 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/45 R19 111Y
Усі ціни 12 →Шина Hankook Ventus S1 evo3 SUV K127A 285/45 R19 111Y XL | 6 918 грн. |
Hankook Ventus S1 evo3 SUV K127A 285/45 R19 111Y XL | 7 323 грн. |
Hankook Ventus S1 evo3 SUV K127A 285/45 R19 111Y XL | 7 660 грн. |
Летние шины Hankook Ventus S1 Evo3 SUV K127A 285/45 ZR19 111Y XL 100179900 | 7 299 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo3 K 127 285/45 R19 111Y XL 100801 | 7 439 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/45 R19 111Y
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/45 R19 111Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/45 R19 111Y | від 6 819 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →