Літня шина Hankook Ventus V12 Evo2 K120 245/45 R18 100Y
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 245/45 R18 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus V12 Evo2 K120 245/45 R18 100Y
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 245/45 ZR18 100Y | 11 838 грн. |
hankook ventus V12 evo2 K120 245/45R18 100Y | 9 600 грн. |
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 245/45 R18 100Y XL FR 1019376 | 9 188 грн. |
hankook ventus V12 evo2 K120 245/45R18 100Y | 10 080 грн. |
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 245/45 R18 100Y XL FR | 9 824 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →