Зимова шина Hankook Winter I*Pike RS2 W429 245/40 R18 97T
Відео 20Фото 9 |
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 245/40 R18 97T |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Купити Hankook Winter I*Pike RS2 W429 245/40 R18 97T
Усі ціни 20 →Шина Hankook Winter I Pike RS2 W429 245/40 R18 97T XL под шип | 6 324 грн. |
Hankook Winter i*Pike RS2 W429 245/40 R18 97T XL (под шип) | 5 208 грн. |
Hankook Winter i*Pike RS2 W429 245/40 R18 97T XL (под шип) | 5 280 грн. |
Hankook Winter i*Pike RS2 W429 245/40 R18 97T (під шип) | 5 775 грн. |
Hankook Winter i*Pike RS2 W429 245/40 R18 97T XL (под шип) | 5 184 грн. |
1 0 1 10 |
Взяв у розмірі 185 60 14 не шип, перший сніг і ожеледиця на путівцях показав що гума себе веде чудово і поведінка авто на дорозі дуже передбачувано, не галаслива, однозначно рекомендую! Керованість не виявив користуюся Hankook Winter I*Pike RS2 W429 185/60 R14 82T менше місяця |
Шини першого покоління Winter i*Pike RS від Hankook припали якраз багатьом «залізним коням», чіпляючи впевненим поведінкою на слизьких поверхнях. У другому коліні шипована шина зазнала глибокої модернізації, що в рази поліпшило й без того класні їздові якості моделі.
Новий дизайн
Спільного з попередницею у гуми майже нічого немає. За винятком збереження спрямованості дизайну і симетричності протекторного малюнка. Так, вузьке центральне ребро жорсткості поступилося місцем великим блокам, водночас у шини зросла кількість шашок в «плечах». Як результат, вона демонструє чуйні реакції на рульові команди і «на ура» вигрібає з сніговій колії.
12-рядна ошиповка
У моделі знайшла застосування 12-рядна схема шипування. «Кігті» протиковзання у неї рівномірно розосереджені по всій поверхні шини і ближче до центру протектора, що стало запорукою високих зчіпних властивостей на зледенілих дорогах. У комплексі з шипами працюють численні 3D-ламелі. Прорізи в центральній частині протектора спрямовані під гострими кутами відносно траєкторії руху. Це помітно підвищує курсову стійкість на слизьких покриттях.
Ефективний аквадренаж
Дренажна система шини справляється з видаленням з контактної плями водних мас і талого снігу на тверду «п'ятірку». А значить явища аквапланування і мокрого снігу покришці абсолютно дарма. Претензії до моделі виникають під час обкатки — перші 500 км, доки шипи не стануть в робоче положення, шина є гучною. Однак варто їм притертися і проблема зводиться на немає.