від 7 710 грн.62 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла
від 15 999 грн.газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, духовка газова, 56 л
від 7 555 грн.62 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла
від 9 995 грн.газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 62 л, 2.9 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 9 999 грн.65 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла
від 16 299 грн.електрична, склокераміка, hi-light 4 шт, індикатор тепла, електродуховка, 65 л, 2.2 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 9 180 грн.65 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла
від 12 010 грн.газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, електродуховка, 65 л, 2.9 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 9 695 грн.65 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла
від 15 379 грн.електрична, склокераміка, hi-light 4 шт, індикатор тепла, електродуховка, 66 л, 2.2 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 7 999 грн.62 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла
від 13 999 грн.газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, духовка газова, 56 л
від 11 049 грн.65 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла
від 11 259 грн.електрична, склокераміка, hi-light 4 шт, індикатор тепла, електродуховка, 69 л, 2.2 кВт, енергоспоживання A
від 10 399 грн.65 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 10 778 грн.газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 15 299 грн.77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 15 299 грн.електрична, склокераміка, hi-light 4 шт, індикатор тепла, електродуховка, 66 л, 2.2 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 9 935 грн.62 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла
від 13 999 грн.77 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні