Плита Hansa FCCM58088 чорний
Hansa FCCM58088 чорний коричневий чорний |
|
Стильна, зручна у використанні та ефективна повністю електрична плита побутового класу, що позиціонується виробником у нижньому сегменті середнього цінового діапазону. Модель одягнена в повністю чорний корпус і оснащена варильною поверхнею з покриттям зі склокераміки, яка відрізняється преміальним зовнішнім виглядом, стійкістю до механічних пошкоджень, а також простою в питаннях очищення та підтримки в чистоті.
У розпорядженні користувача знаходяться чотири конфорки з нагрівачами типу Hi-Light, які можуть похвалитися вищою швидкістю нагріву та швидшою реакцією на зміну потужності нагріву порівняно з класичними електричними рішеннями. Є й традиційні індикатори залишкового тепла, які сигналізують про те, чи вже охололи конфорки після останнього використання, чи вони все ще занадто гарячі, щоб до них торкатися.
Регулювання потужності конфорок та духовки кухонної плити Hansa FCCM58088 здійснюється за допомогою поворотних регуляторів. Конвекційна електрична духовка може використовуватися для приготування випічки, запікання м'яса, середнього розміру птиці, овочів і риби. Ємність духової шафи становить 66 л, максимальна температура нагріву – 250 °C. Ширина корпусу моделі зменшена до 50 см, у нижній частині пристрою передбачено висувну скриньку для посуду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansa.
Купити Hansa FCCM58088 чорний
Усі ціни 7 →Плита Hansa FCCM58088 | 14 489 грн. |
HANSA FCCM58088 | 13 999 грн. |
Плита стеклокерамическая hansa fccm58088 (55949) | 15 849 грн. |
Hansa FCCM58088 | 15 431 грн. |
Плита Hansa FCCM58088 | 14 949 грн. |
Электрическая плита Hansa FCCM 58088 | 14 492 грн. |
Hansa FCCM58088 | 14 949 грн. |
Модификації Hansa FCCM58088
Ціни на Hansa FCCM58088 |
---|---|---|---|---|
Hansa FCCB58088 коричневий | від 13 589 грн. | 7 пропозицій | ||
Hansa FCCM58088 чорний | від 13 999 грн. | 7 пропозицій |