Плита Hansa FCCX68203 нержавіюча сталь
Hansa FCCX68203 нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansa FCCX68203 нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →Електрична плита Hansa FCCX68203 | 19 259 грн. |
Плита електрична Hansa FCCX68203 | 19 299 грн. |
Плита электрическая Hansa FCCX68203 | 18 890 грн. |
Плита Hansa FCCX68203 | 18 872 грн. |
Плита Hansa FCCX 68203 (FCCX68203) | 19 199 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Hansa FCCX68203
Ціни на Hansa FCCX68203 |
---|---|---|---|---|
Hansa FCCW68203 білий | від 17 856 грн. | 11 пропозицій | ||
Hansa FCCX68203 нержавіюча сталь | від 18 518 грн. | 17 пропозицій | ||
Hansa FCCM68203 чорний | від 16 999 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →