Плита Hansa FCMX59229 нержавіюча сталь
Hansa FCMX59229 нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansa FCMX59229 нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →HANSA FCMX59229 | 13 555 грн. |
Плита комбинированная hansa fcmx59229 | 13 907 грн. |
Кухонна плита Hansa FCMX59229 | 13 099 грн. |
Hansa FCMX59229 | 13 419 грн. |
Комбинированная плита Hansa FCMX 59229 | 13 540 грн. |
Комбінована плита Hansa FCMX59229 (6614988) | 18 707 грн. |
Кухонная плита Hansa FCMX59229 | 16 487 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →