Плита Hansa FCMX68209 нержавіюча сталь
Фото 10 |
Hansa FCMX68209 нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansa FCMX68209 нержавіюча сталь
Усі ціни 21 →HANSA FCMX 68209 | 16 535 грн. |
HANSA FCMX 68209 | 16 452 грн. |
Плита комбинированная Hansa FCMX68209 | 16 004 грн. |
HANSA FCMX68209 | 15 799 грн. |
Комбінована плита Hansa FCMX68209 | 17 063 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Hansa FCMX68209
Ціни на Hansa FCMX68209 |
---|---|---|---|---|
Hansa FCMW68209 білий | від 14 555 грн. | 12 пропозицій | ||
Hansa FCMX68209 нержавіюча сталь | від 15 799 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →