Посудомийна машина Hansa ZWM 556 SH сріблястий
Фото 14 |
Hansa ZWM 556 SH сріблястий
2021 ріккомпактна
Комплектів посуду:6
Сушка:конденсаційна
Кількість програм:5 шт
Енергоспоживання:A+
Витрата води:7 л
Рівень шуму:49 дБ
Ширина:55 см
Всі характеристики
Характеристики ZWM 556 SH
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansa ZWM 556 SH сріблястий
Усі ціни 24 →Hansa Hansa ZWM556SH | 11 299 грн. |
HANSA ZWM556SH | 9 963 грн. |
Посудомийна машина HANSA ZWM 556 SH ZWM556SH | 9 808 грн. |
Посудомийна машина Hansa ZWM556SH | 10 999 грн. |
Посудомойка Hansa ZWM556SH | 10 043 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Hansa ZWM 556 SH
Ціни на Hansa ZWM 556 SH |
---|---|---|---|---|
Hansa ZWM 556 WH білий | від 11 125 грн. | 2 пропозиції | ||
Hansa ZWM 556 SH сріблястий | від 9 669 грн. | 24 пропозиції | ||
Hansa ZWM 556 BH чорний | від 9 572 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →