Змішувач Hansgrohe Aquno Select M81 73831000
Відео 6Фото 15 |
Hansgrohe Aquno Select M81 73831000 |
|
Перемикання з струменя SatinFlow на струмінь з виливу здійснюється натисканням на кнопку збоку змішувача. Кут повороту виливу регулюється на три рівні: 60°, 110° або 150°. Перемикання струменя в початкове положення натисканням кнопки (фіксована душова струмінь).
У комплект входить друшляк. Отвір під змішувач потрібно свердлити на відстані не більше 45 мм від задньої стінки чаші. Висувний вилив можна витягнути з корпусу на 76 см.Короб sBox для зберігання шланга висувного виливу (розміщується під мийкою).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Aquno Select M81 73831000
Усі ціни 45 →Змішувач для кухні Hansgrohe Aquno Select чорний матовий 73831670 | 54 739 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Aquno Select M81 170 3jet, sBox (колір - нерж | 33 850 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою HANSGROHE Aquno Select M81 чорний ла | 54 739 грн. |
Змішувач для кухні з висувним душем Hansgrohe AGUNO SELECT M81 чорний мато | 54 739 грн. |
Смеситель для кухни Hansgrohe Aquno Select M81 73831000 однорычажный, с вы | 39 100 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →