Змішувач Hansgrohe Aquno Select M81 73836000
Відео 2Фото 20 |
Hansgrohe Aquno Select M81 73836000 |
|
Кнопка Select - для зручного включення / вимикання води. Магнітна система кріплення лійки MagFit. Кут повороту виливу з регулюванням: 110° і 150°. Регульоване обмеження температури води.
Підходить для роботи з проточним водонагрівачем. Висувний вилив можна витягнути з корпусу на 50 см
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Aquno Select M81 73836000
Усі ціни 16 →Змішувач для кухні з висувним душем Hansgrohe Aquno Select M81 чорний мато | 46 318 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Aquno Select M8110-H250 73836000 | 22 005 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Aquno Select 250 (73836670) 73836670 | 46 318 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE AQUNO SELECT M81 / висувний душ / чорний / ма | 46 318 грн. |
Hansgrohe Aquno Select M81 Stal 73836800 | 31 324 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →