Гігієнічний набір Hansgrohe Bidette Set 32122000
Hansgrohe Bidette Set 32122000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Bidette Set 32122000
Усі ціни 9 →Гігієнічний душ Hansgrohe Croma хром / білий 32122000 | 2 897 грн. |
Гігієнічний набір Hansgrohe (32122000) 32122000 | 2 897 грн. |
Гігієнічний душ Hansgrohe Porter (32122000) 32122000 | 2 897 грн. |
Гігієнічний душ Hansgrohe зі шлангом 1,60м та тримачем білий/хром 32122000 | 2 897 грн. |
Гігієнічний душ HANSGROHE PORTER / шланг / 160см / тримач / білий / хром ( | 2 897 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Bidette Set 32122000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →