Верхній душ Hansgrohe Croma 100 27441000
Hansgrohe Croma 100 27441000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma 100 27441000
Усі ціни 6 →Верхній душ Hansgrohe Croma 100 Vario (колір - хром) 27441000 27441000 | 2 878 грн. |
Лійка для верхнього душу HANSGROHE Croma 27441000 кругла мм | 2 923 грн. |
Верхний душ Hansgrohe Croma 100 Vario хром 27441000 | 2 923 грн. |
Душ верхній HANSGROHE Croma 100 Vario 27441000 | 3 559 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Croma 100 Vario 1/2, хром (27441000) | 2 923 грн. |
Лійка для верхнього душу HANSGROHE Croma 27441000 кругла мм | 2 923 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma 100 27441000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →