Душовий набір Hansgrohe Croma 100 27575000
Hansgrohe Croma 100 27575000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma 100 27575000
Душовий набір Hansgrohe Croma 100 27575000 | 3 342 грн. |
Душевой набор шланг 1,60 м Hansgrohe Croma 100 1jet/PorterS 27575000 | 1 590 грн. |
Душовий гарнітур HANSGROHE Croma 100 27575000 | 3 342 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma 100 27575000:
- Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →