Душовий набір Hansgrohe Croma 100 27774000
Hansgrohe Croma 100 27774000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma 100 27774000
Усі ціни 12 →Душовий гарнітур Hansgrohe Croma 100 Multi 27774000 | 8 099 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Croma 100 (27774000) 27774000 | 6 640 грн. |
Комплект для душу із штангою HANSGROHE Croma100 із шлангом 1600мм ручною л | 8 099 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Croma 100 Multi/UnicaC (27774000) 27774000 | 8 099 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Croma 100 Multi/Unica C (27774000) 27774000 | 8 099 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma 100 27774000:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →