Верхній душ Hansgrohe Croma 280 26220000
Відео 2Фото 19 |
Hansgrohe Croma 280 26220000 Cromaвеликий верхній душ |
|
Різьбове з'єднання — 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma 280 26220000
Усі ціни 56 →Верхній душ HANSGROHE CROMA 280 ММ 26220000 | 18 976 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Croma (26220000) 26220000 | 13 300 грн. |
Вбудований верхній душ круглий HANSGROHE CROMA 280 air 1jet 280мм хром лат | 18 976 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Croma 280 шліфована бронза (26220140) 26220140 | 28 451 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Croma Верхній душ 280 Air 1jet, хром - 26220000 | 11 633 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →