Верхній душ Hansgrohe Croma Select E 26524000
Відео 1Фото 5 |
Hansgrohe Croma Select E 26524000 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select E 26524000
Усі ціни 22 →Верхній душ HANSGROHE CROMA SELECT E, 26524400 26524400 | 14 122 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Croma Select E (26524000) 26524000 | 9 550 грн. |
Верхня лійка квадратна HANSGROHE CROMA SELECT E 187x187мм хром пластик 265 | 14 122 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Croma Select E 180 (26524400) 26524400 | 14 122 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Croma Select E 180 26524000 | 14 122 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma Select E 26524000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання — 1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →