Верхній душ Hansgrohe Croma Select E 26528000
Фото 3 |
Hansgrohe Croma Select E 26528000 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
Різьбове з'єднання: G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select E 26528000
Усі ціни 13 →Лейка для верхнього душа Hansgrohe Croma Select E EcoSmart хром / білий 26 | 14 122 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Croma Select E 187 х 187 мм 2jet EcoSmart 9 л/хв (ко | 13 915 грн. |
Лійка для верхнього душу HANSGROHE Croma Select E EcoSmart 26528400 квадра | 14 122 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Croma Select E 180 2jet EcoSmart (26528400) 26528400 | 14 122 грн. |
Hansgrohe Верхній душ Croma Select E 180 2jet Showerpipe, EcoSmart: 9 л/хв | 14 122 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →