Душовий набір Hansgrohe Croma Select E 26594400
Фото 4 |
Hansgrohe Croma Select E 26594400 |
|
Упорний підшипник запобігає перекручуванню душового шланга. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Кут нахилу може бути змінена до 45 °
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select E 26594400
Усі ціни 7 →Душовий гарнітур Hansgrohe Croma Select S Vario зі штангою 90 см (колір - | 5 851 грн. |
Набір для душу із штангою HANSGROHE Croma Select Е із шлангом 1500мм ручно | 5 937 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Croma Select E (26594400) 26594400 | 5 937 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Croma Select E зі штангою (26594400) 26594400 | 5 937 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Croma Select E 1jet 26594400 | 5 937 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Croma Select S Vario зі штангою 90 см (колір - | 5 937 грн. |
Набір для душу із штангою HANSGROHE Croma Select Е із шлангом 1500мм ручно | 5 937 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →